poniedziałek, 21 marzec 2022 13:53

Budowa dróg gminnych: ul. Brzozowej i ul. Żwirowej w Chojniczkach

Logo

Przedmiotem inwestycji jest budowa dróg gminnych – ul. Brzozowej i ul. Żwirowej w Chojniczkach. W ramach przedsięwzięcia jezdnia oraz zjazdy otrzymały nową nawierzchnię z kostki betonowej. Zrealizowane zostały również pobocza z kruszywa łamanego.

Dodatkowo w ramach inwestycji wybudowane zostało wyniesione skrzyżowanie oraz środki uspokojenia ruchu w postaci trzech progów zwalniających.

Niniejsze zadanie jest kontynuacją inwestycji drogowych realizowanych w Chojniczkach podjętych przez Gminę Chojnice oraz samorząd powiatowy na rzecz poprawy spójności i podnoszenia standardów technicznych dróg w tej części gminy.

Realizacja projektu wpłynęła na zdecydowaną poprawę warunków poruszania się na drodze oraz w znacznym stopniu poprawione zostało bezpieczeństwo ruchu drogowego. Kondicionieriai ir šilumos siurbliai www.kondimonta.lt

Inwestycja współfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Wartość inwestycji: 942 687,68 zł

Dofinansowanie: 471 343,00 zł