środa, 01 czerwiec 2022 12:26

Gmina Chojnice z dofinansowaniem w ramach II edycji Rządowego Funduszu Polski Ład

Miło nam poinformować, że nasz wniosek o dofinansowanie inwestycji pn. "Uporządkowanie gospodarki wodnej w południowej części Gminy Chojnice - etap II" został wybrany do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - II Edycja.

Zakres projektu obejmuje przebudowę i rozbudowę sieci wodociągowej w miejscowościach Ogorzeliny, Sławęcin, Nowy Dwór, Cołdanki, Angowice, Moszczenica

Łączna długość sieci wodociągowej - 10,5 km.

Rozbudowa i przebudowa sieci wodociągowej w południowo-zachodniej części gminy Chojnice związana jest ze zmianą układu zasilania w wodę na przedmiotowym obszarze.

W związku z planowaną budową stacji uzdatniania wody (SUW) w Ogorzelinach (w ramach etapu I, na który Gmina Chojnice otrzymała dofinansowanie w ramach I naboru wniosków) nastąpi wyłączenie z eksploatacji SUW Nieżychowice i SUW Sławęcin. Dla zapewnienia odbiorcom usług na całym omawianym obszarze wymaganej wydajności wody, niezbędna jest rozbudowa i przebudowa systemu rurociągów wodociągowych.

Wartość inwestycji: 10 000 000,00 zł

Dofinansowanie: 9 500 000,00 zł (95%)

Vous cherchez le médicament dont vous avez besoin ? Alors renseignez-vous plus ici et achetez-le facilement et rapidement.
Wyświetlony 3096 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 wrzesień 2022 13:25