Gmina Chojnice

Dzień Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz lokalnych społeczności – dużo satysfakcji z wykonywanych obowiązków, sukcesów zawodowych, pomyślności oraz energii do realizacji kolejnych działań.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie, współpracę i codzienną pracę na rzecz mieszkańców. Dzięki niej samorząd może być bliżej ludzi, lepiej odpowiadać na ich potrzeby i wspierać rozwój lokalnych społeczności.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach
Beata Kołak

Przejdź do artykułu źródłowego 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności