W dniu 16 października 2019r. (środa) o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Wszechnicy Chojnickiej (ul. Wysoka 3, Chojnice)   odbędzie się spotkanie dotyczące Wyborów do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Chojnickiego. W ramach programu spotkania odbędzie się:
  1. Wystąpienie Pana Jordana Rolbieckiego - Przewodniczącego Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych – Podsumowanie działalności.
  2. Wystąpienie Pani Agaty Chrul – kierownik Biura ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego – Konsultacje Programu Współpracy Samorządu Województwa Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi.
  3. Wybór NOWEJ Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Chojnickiego.
W spotkaniu uczestniczyć będą również przedstawiciele Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych. Proszę o potwierdzenie swojej obecności do 15 października br. pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 504 099 958