W Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Dziesięć drużyn wyłonionych w eliminacjach miejskich i gminnych ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu chojnickiego 6 maja 2015 roku pokazało swą wiedzę użytkowników dróg, znawców obowiązujących tu przepisów, ważna była też umiejętność sprawnego rozstrzygania sytuacji na skrzyżowaniach i mistrzowskiego opanowania jazdy na rowerze.

W kategorii szkół podstawowych: I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Kłodawie (Arkadiusz Myszka, Sabina Pick, Adam Pruski, Karolina Wustrau), opiekun: Zofia Noga, która będzie reprezentowała powiat chojnicki w rozgrywkach wojewódzkich Turnieju BRD.

[gallery columns="1" ids="2542"]