POSIEDZENIE I SZKOLENIE OBWODOWYCH KOMISJI DS. REFERENDUM INFORMACJA NA TEMAT PIERWSZEGO POSIEDZENIA I SZKOLENIA OBWODOWYCH KOMISJI DS. REFERENDUM W GMINIE CHOJNICE Informujemy, że dnia 24 sierpnia 2015 roku (poniedziałek) w Starostwie Powiatowym w Chojnicach – sala nr 41 odbędzie się pierwsze posiedzenie i szkolenie obwodowych komisji ds. referendum. O godz. 10.00 rozpocznie się posiedzenie i szkolenie dla członków: Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 1 w Swornegaciach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 2 w Charzykowach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 3 w Chojniczkach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 4 w Kłodawie, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 5 w Krojantach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 6 w Nowej Cerkwi, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 7 w Pawłowie. Z kolei o godz. 13.00 rozpocznie się posiedzenie i szkolenie dla członków: Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 8 w Silnie, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 9 w Racławkach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 10 w Ostrowitem, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 11 w Lichnowach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 12 w Sławęcinie, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 13 w Ogorzelinach, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 14 w Nowym Dworze, Obwodowej Komisji ds. Referendum nr 15 w Nieżychowicach. Przypominamy, że obecność na posiedzeniu jest obowiązkowa.* * W przypadku niewykonywania lub nienależytego wykonywania obowiązków przez członka Obwodowej Komisji ds. Referendum, Wójt dokonuje odwołania ze składu komisji.