SUSZA

Mając na uwadze utrzymujące się od dłuższego czasu niekorzystne warunki atmosferyczne i wystąpienie na terenie gminy Chojnice suszy, Wójt Gminy Chojnice złożył do Wojewody Pomorskiego wniosek o powołanie komisji do oszacowania szkód w uprawach rolnych, związanych z tym zjawiskiem.

W związku z tym zwracamy się do rolników, u których wystąpiły szkody, o składanie wniosków. Jednocześnie zwracamy się o pełne i prawidłowe wypełnienie wniosków, co umożliwi sprawne przeprowadzenie szacowania wysokości strat. KOMUNIKAT – szacowanie strat w ziemniakach Załączniki:
  1. Wzór wniosku.pdf  Wzór wniosku.doc
  2. Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy
  3. Zgoda na przetwarzanie danych