Zaborskie Towarzystwo Naukowe, wspólnie z partnerami: Gminą Chojnice, Gminą Brusy, Gminą Dziemiany, Gminą Konarzyny, Gminą Lipnica, Lucyną Borzyszkowską Psychologiczne Studium Pomocy i Rozwoju, uruchomiło dla społeczności południowych Kaszub bezpłatne poradnictwo obywatelskie, prawne i mediacje w ramach projektu „Kaszuby bliżej prawa” realizowanego z programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Porady będą odbywać się na terenie Gminy Chojnice – we wtorki w godzinach 13.00 – 17.00 co trzeci tydzień w Silnie, Swornegaciach i Ogorzelinach (na przemian).

Wiejski Dom Kultury Silno – ul. Główna 49. Zaczynamy 21 października 2014 r.

Wiejski Dom Kultury Swornegacie – ul. Mestwina 10. Zaczynamy 4 listopada 2014 r.

Wiejski Dom Kultury Ogorzeliny – ul. Boczna 1. Zaczynamy 18 listopada 2014 r.

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji lub porady prosimy o kontakt pod numerem telefonu 791 530 803 lub o zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W uzasadnionych życiowo sytuacjach istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia czasu i miejsca spotkania.

Więcej informacji oraz Regulamin udzielania porad dostępny jest na stronie www.zbpo-brusy.pl.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Chojnice do korzystania z bezpłatnych porad!

Clipboard01