Zaadoptuj psiaka

Wójt Gminy Chojnice informuje, że rekompensata kosztów związanych z utrzymaniem psa adoptowanego z terenu gminy Chojnice wzrosła do 1000 zł.

Serdecznie zachęcamy do adopcji piesków znajdujących się w Schronisku dla Zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach i skorzystania z tzw. „becikowego”.

Rekompensata dotyczy kosztów poniesionych m.in. na zabiegi weterynaryjne, budowę kojca, zakup budy, karmy, akcesoriów dla psa np.: miski, obroży, smyczy oraz na pozostałe wydatki związane z utrzymaniem zwierzęcia. Osoby przygarniające pieski nie ponoszą żadnych opłat w schronisku.

Każdy może znaleźć swojego czworonożnego towarzysza adoptując go z „Przytuliska”.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Chojnicach w pok. nr 111 lub pod numerem telefonu 52 397 21 96 oraz w Schronisku dla Zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach przy ul. Igielskiej 24, telefon 52 397 31 02.