środa, 12 sierpień 2020 13:54

Trzecia rocznica nawałnicy z nocy 11.08.2017 r.

W dniu trzeciej rocznicy tragicznej w skutkach nawałnicy, która przeszła w naszym regionie w nocy 11.08.2017 r. Wójt Gminy Chojnice – Zbigniew Szczepański, Radny Rady Gminy w Chojnicach Tadeusz Wirkus reprezentujący Przewodniczącego Rady Gminy - Ryszarda Kontka, Sołtys Sołectwa Lotyń - Bartosz Reszke oraz Sołtys Sołectwa Nowa Cerkiew – Robert Chojnacki złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą śmierć 2 harcerek z obozu nad jeziorem Śpierewnik. Tragiczne wydarzenia tamtej nocy na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Obok bólu po śmierci dwóch młodych harcerek, był to czas ofiarnej pomocy poszkodowanym, solidarnej pracy i wielkiego zaangażowania naszych mieszkańców oraz ludzi dobrej woli z całej Polski.            
Wyświetlony 4441 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:26