czwartek, 14 październik 2021 07:11

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją

pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności

zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania,

próbowania, działania.”

B. Conklin

 

 

Szanowni Państwo,

                              Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy,

                              Wychowawcy, Pracownicy Oświaty !

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za trud, poświęcenie, wyrozumiałość i zaangażowanie jakie wkładacie w nauczanie oraz kształtowanie młodego pokolenia.

         W tym wyjątkowym dniu życzymy również takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić; pięknych i twórczych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości w trudnej i niezmiernie ważnej pracy z dziećmi, a także tego by Państwa praca była źródłem satysfakcji.

 

                                                                                                                                               kwiaty.jpg                                                                            Dyrektor                                                                                                                                                                                                                Wójt   

                                                                  Gminnego Zespołu Oświaty                                                                                                                                                                           Gminy Chojnice   

                                                                            w Chojnicach   

                                                                         mgr Anita Sznajder                                                                                                                                                                          dr inż. Zbigniew  Szczepański                                                                                       

 Chojnice, 14 października  2021r

Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej

Wyświetlony 4583 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 październik 2021 11:00