środa, 31 sierpień 2022 14:49

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Herb Gminy Chojnice removebg preview

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

jaki można dać dziecku, jest wykształcenie”.

Arystoteles

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,
Drodzy Rodzice i Wspaniali Uczniowie!

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2022/2023 wszystkim Uczniom życzymy, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i poszukiwaniu drogi dalszego rozwoju.

Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego, a także radości w każdym dniu pracy.

Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia, a także spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesami dzieci.

Wszystkim Pracownikom administracji i obsługi życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, aby przebiegała w stabilnej atmosferze, która ułatwia realizację zaplanowanych przedsięwzięć.

Wierzymy, że wracacie do swoich obowiązków wypoczęci, z pięknymi wspomnieniami oraz satysfakcją i zadowoleniem ze zrealizowania wakacyjnych planów i marzeń.

Gminnego Zespołu Oświaty
/-/ mgr Anita Sznajder