środa, 28 czerwiec 2023 09:06

Inscenizacja Szarży pod Krojantami w 2023 roku

 

W związku z włączeniem się Wojewody Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha i pozyskaniem zewnętrznych sponsorów Gmina Chojnice, Fundacja „Szarża pod Krojantami” i Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi informuje, że w dniu 3 września 2023 r. odbędzie się część plenerowa obchodów 84 rocznicy szarży i wybuchu II wojny światowej z dnia 1 września 1939 r.

Szczegółowy program obchodów przedstawimy Państwu w terminie późniejszym.

                                                                                                                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                                                                                                                         Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

                                                                                                                                                                                                                                                          Wójt Gminy Chojnice

                                                                                                                                                                                                                                                    dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 1892 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 lipiec 2023 13:06