wtorek, 16 czerwiec 2015 11:02

Rozstrzygnięcie konkursów "Piękna Wieś Pomorska 2015" i Piękna Zagroda Nierolnicza 2015"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „PIĘKNA WIEŚ POMORSKA 2015” Gmina Chojnice przystąpiła do konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2015”, który został zorganizowany przez Województwo Pomorskie, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku w kategorii „Zagroda” (dot. zagród rolniczych) i w kategorii „Wieś”. Laureatami konkursu na szczeblu gminnym zostali: ● w kategorii „Zagroda” - I miejsce: Państwo Barbara i Maciej Noga z Kłodawy. ● w kategorii „Wieś” - I miejsce: Swornegacie, - II miejsce: Ostrowite, - III miejsce: Powałki. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „PIĘKNA ZAGRODA NIEROLNICZA 2015” Urząd Gminy w Chojnicach zorganizował konkurs „Piękna Zagroda Nierolnicza 2015”, który przeprowadzony został na terenie gminy Chojnice i był rozstrzygany na szczeblu gminnym. Laureatami konkursu „Piękna Zagroda Nierolnicza 2015” zostali: - I miejsce: Państwo Teresa i Władysław Kurc z Ogorzelin - II miejsce: Pani Danuta Leszczyńska z Kłodawy, - III miejsce: Pani Adrianna Petelska-Kobus z Powałek. Rozstrzygnięcie konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2015” na szczeblu powiatowym. Powiatowa Komisja Konkursowa z terenu powiatu chojnickiego w konkursie „Piękna Wieś Pomorska 2015” pierwsze miejsce przyznała: ● w kategorii „Zagroda” Państwo Barbara i Maciej Noga z Kłodawy, Gmina Chojnice ● w kategorii „Wieś” Swornegacie, Gmina Chojnice Tym samym laureaci pierwszych miejsc zakwalifikowali się do etapu na szczeblu wojewódzkim.
Wyświetlony 4738 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:18