poniedziałek, 21 sierpień 2023 14:53

Infromacja z Głównego Inspektora nadzoru Budowlanego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo,

w związku z pismem Głównego Inspektora nadzoru Budowlanego z dnia 9 sierpnia 2023 r. nr WKO.081.3.2023 w sprawie wdrażania pełnej wersji sytemu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynku (CEEB) zwracam się z prośbą o przekazanie tej informacji możliwie do jak najszerszego grona osób. Jeżeli mają Państwo możliwość, proszę zamieścić ją również na swoich stronach internetowych w dedykowanych do tego sekcjach.

Od momentu wdrożenia pełnej wersji systemu CEEB – czyli zgodnie z komunikatami Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 21 lipca 2023 r. – od 18 września br. protokół elektroniczny (e-protokół) będzie jedyną formą potwierdzającą wykonanie przeglądu przewodów kominowych, która będzie miała moc prawną. Protokół w wersji papierowej – bez wpisania do systemu nie będzie miał żadnej mocy prawnej.

Wyświetlony 176 razy