poniedziałek, 13 grudzień 2021 12:46

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na stanowisko Radcy Prawnego w Urzędzie Gminy w Chojnicach
ul. 31 Stycznia 56a
89-600 Chojnice


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Radcy Prawnego został wybrany:
Pan Mateusz Łangowski, zam. Chojnice


Uzasadnienie dokonanego wyboru:


Pan Mateusz Łangowski osiągnął najwyższy wynik podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zdaniem członków Komisji Pan Mateusz Łangowski wykazał się bardzo dobrą znajomością przepisów oraz zadań wykonywanych na stanowisku Radcy Prawnego, które zostały określone w ogłoszeniu o naborze.
Ponadto dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowana wiedza merytoryczna wskazują, że zakres zadań przewidziany do realizacji na aplikowanym stanowisku będzie wykonywany zgodnie z wymogami i oczekiwaniami pracodawcy.

 

Wójt Gminy Chojnice


/-/ dr inż. Zbigniew Szczepański


Chojnice, dnia 13.12.2021 r.

Wyświetlony 1256 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 grudzień 2021 12:54