środa, 03 marzec 2021 12:40

Gabriela i Eugeniusz Słominscy, nowymi Zasłużonymi Obywatelami Gminy Chojnice

Na ostatniej sesji Rady Gminy w Chojnicach - 26.02.2021 r. Radni jednogłośnie przyjęli uchwały w sprawie nadania Pani Gabrieli i Eugeniuszowi Słominskim tytułu "Zasłużony Obywatel Gminy Chojnice"

Z wnioskiem o nadanie Państwu Gabrieli i Eugeniuszowi  Słominskim tytułu Zasłużonego Obywatela Gminy Chojnice wystąpił Wójt Gminy Chojnice. Pani Gabriela Słominska wraz z mężem Eugeniuszem od zawsze łączyli biznes i interesy ze szczególną dbałością o więzy rodzinne i pomoc najbardziej potrzebującym. Wspólnie z mężem Eugeniuszem ambitne plany dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości udało się przekuć w kolejne inwestycje i rozwój małej rodzinnej firmy.Przychylny klimat dla realizacji dynamicznego rozwoju firma  znalazła w Gminie Chojnice, gdzie w miejscowości Topole wybudowano nowoczesny zakład produkcyjny.

 

Eugeniusz_i_Gabriela_Słomińscy.JPG

                                                          Fot. Anna Zajkowska

 

Poniżej zamieściliśmy uchwały do pobrania. Zachęcamy do zapoznani się z ich treścią.

 

Wyświetlony 5241 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 marzec 2021 08:13