INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIERŻAWY GRUNTU NA STOISKA HANDLOWE  W KROJANTACH 4 WRZEŚNIA 2022 ROKU

Urząd Gminy w Chojnicach informuje, że Przedsiębiorcy chcący wystawić stoiska handlowe w miejscowości  Krojanty  na terenie działki przeznaczonej na  stoiska handlowe  podczas imprez towarzyszących obchodom  83 Rocznicy Szarży Ułańskiej Pod Krojantami w dniu 04.09.2022 roku – zobowiązani są zgłosić ten fakt w Urzędzie Gminy w Chojnicach i podpisać umowę dzierżawy oraz opłacić czynsz dzierżawny w zależności od zajmowanej powierzchni.

1. Zgłoszenie powinno zawierać:
  • Dane identyfikujące sprzedawcę (imię i nazwisko, nazwę firmy, nr NIP, adres do korespondencji, telefon kontaktowy).
  • Szczegółowy asortyment proponowany do sprzedaży.
  • Niezbędną powierzchnię pod stoisko (długość, szerokość  m2)
  1. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 29 sierpnia 2022 roku.
  2. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu zgłoszenia będzie decydować kolejność zgłoszeń.
  3. Dokumentami upoważniającym do wystawienia stoiska w Krojantach są: pisemna zgoda organizatora na wystawienie stoiska handlowego, podpisana umowa dzierżawy na fragment terenu działki oraz dokument potwierdzający dokonanie opłaty za przedmiot dzierżawy. (Niespełnienie któregokolwiek z wymienionych kryteriów, skutkować będzie usunięciem z terenu działki).
  4. Opłatę za dzierżawę gruntu można wpłacać (po uzyskaniu pisemnej zgody z Urzędu Gminy w Chojnicach) najpóźniej w dniu 04.09.2022 roku osobie upoważnionej do poboru czynszu dzierżawnego.
  5. Lokalizację stoisk wskażą w dniu 04.09.2022 r. roku odpowiednie służby wyznaczone przez Wójta Gminy Chojnice.
  6. Zabrania się samowolnego rozstawiania stoisk handlowych (stoiska te będą usuwane)
  7. Wjazd na teren przeznaczony pod działalność handlową – od godz. 8.00 w dniu 04.09.2022 roku.
  8. Czynsz dzierżawny za zajęcie 1m2 powierzchni wynosi 20 zł.

UWAGA!  ZABRANIA SIĘ HANDLU EMBLEMATAMI, ZNAKAMI I AKCESORIAMI PROPAGUJĄCYMI TOTALITARYZM (Handlujący tym asortymentem będą usuwani przez służby porządkowe).

Kontakt:          Monika Misztal

Urząd Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a tel.  52 880 13 23