czwartek, 25 czerwiec 2020 16:10

Nagrody dla najlepszych absolwentów szkół gminy Chojnice

25 czerwca 2020 r. Wójt Gminy Chojnice w obecności  przewodniczącego Rady Gminy Pana Ryszarda Kontek, zastępcy Wójta Pana Piotra Stanke i dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty Pani Anity Sznajder, wręczył nagrody 10 najlepszym absolwentom Szkół z Gminy Chojnice w postaci nowoczesnych smartwatchy Huawei Watch. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice uczniów i dyrektorzy szkół . Była to XIX edycja Nagród Wójta. Od 2002 roku już 250 absolwentów otrzymało nagrody. Najlepszymi absolwentami szkół podstawowych  w roku szkolnym 2019/2020 zostali :

  1. Patrycja Szczepańska – Szkoła Podstawowa w Charzykowach
  2. Oliwia Modrzejewska – Szkoła Podstawowa w Kłodawie
  3. Bartosz Tesmer – Szkoła Podstawowa Lichnowy
  4. Amelia Zielińska – Szkoła Podstawowa Nieżychowice
  5. Nina Raszke – Szkoła Podstawowa Nowa Cerkiew
  6. Kinga Januszewska – Szkoła Podstawowa Ogorzeliny
  7. Aleksandra Knyba – Szkoła Podstawowa Ostrowite
  8. Alicja Szajgin – Szkoła Podstawowa Pawłowo
  9. Livia Walczak – Szkoła Podstawowa Silno
  10. Paweł Borzyszkowski - Szkoła Podstawowa Swornegacie

GRATULUJEMY !

Wyświetlony 553 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 listopad 2020 13:35