czwartek, 23 czerwiec 2022 13:36

Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Herb Gminy Chojnice removebg preview „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami ”
A. Mickiewicz

Szanowni Dyrektorzy Szkół,
Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi
Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie!

Za nami kolejny rok solidnej, ciężkiej pracy, realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji.
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
Słowa podziękowania i życzenia kieruję do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania placówek oświatowych, służą swoją radą
i pomocą .
Wam Drodzy Uczniowie życzymy wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Niech każdy dzień wakacji będzie fascynujący, pełen ciekawych i niezapomnianych przeżyć. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań wyzwań.

Gminnego Zespołu Oświaty
w Chojnicach