czwartek, 12 październik 2023 09:07

Dnia 11 października 2023 r. Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański  w obecności Zastępcy Wójta  Janusza Szczepańskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Ryszarda Kontka, Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Józefa Kołaka, Dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty Anity Sznajder wręczył nagrody Wójta wyróżnionym nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody otrzymali:

Bogumiła Byszewska– Dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

Artur Jaster – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Małgorzata Greszler – nauczyciel  Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Joanna Loll – nauczyciel  Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Katarzyna Januszewska Fojuth – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie

Jolanta Wilk  - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lichnowach

Lucyna Skurcz   – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi

Arleta Bartos  – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach

Ewa Rudnik  – nauczyciel Szkoły Podstawowej  im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Hanna Butkiewicz  – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Silnie

GRATULUJEMY !

Wręczenie nagrody Wójta wyróżnionym nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wyświetlony 589 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 październik 2023 09:46