czwartek, 20 czerwiec 2024 13:25

Szanowni Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele, Pracownicy Niepedagogiczni

Rodzice i Kochani Uczniowie!

Dobiega końca rok szkolny 2023/2024 z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania i życzenia.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracji obsługi dziękujemy za profesjonalna realizację zadań oraz sumienną pracę, wytrwałość
i troskę o dobre imię placówki.

Rodzicom dziękujemy za pomoc, udzielane wsparcie oraz motywowanie dzieci do rozwijania talentów, a uczniom – za serce i wysiłek wkładany w naukę oraz gratuluję osiągnięć.

Wszystkim składamy najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Życzymy bezpiecznych wakacji – radosnych, pełnych słońca i uśmiechu.

Wróćmy do szkół wypoczęci, z nowymi pomysłami, inspiracjami oraz gotowością do realizacji marzeń i planów.

Dyrektor                                                                                          Wójt Gminy

Gminnego Zespołu Oświaty                                                                              Chojnice

w Chojnicach

mgr  Anita  Sznajder                                                                     dr inż. Zbigniew  Szczepański

Chojnice , dnia 21 czerwca 2024 r.

Link do życzeń

Wyświetlony 62 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 czerwiec 2024 13:44