czwartek, 29 sierpień 2024 10:56

Rozpoczecie roku szkolnego

Szanowni  Dyrektorzy Szkół,  Nauczyciele , Pracownicy Oświaty,   Drodzy Rodzice  i Uczniowie !

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2024/2025 życzymy Wam Drodzy Uczniowie, wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Niech czas szkoły będzie dla Was czasem poznawania otaczającego świata, rozwijania zainteresowań                     i poszukiwania drogi dalszego rozwoju.

Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę  z nauką, życzymy aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów   w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie wracać.

Nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Szanowni Rodzice, Wam w szczególności życzymy wytrwałości  w mobilizowaniu i wspieraniu swoich dzieci oraz wiele radości z ich osiągnięć.

Dyrektor                                                                                                         Wójt Gminy Chojnice

Gminnego Zespołu Oświaty                                                                             /-/ dr inż. Zbigniew Szczepański

/-/ mgr Anita Sznajder

Chojnice , dnia 2 września 2024 r.

Wyświetlony 178 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 sierpień 2024 11:23