Marcin Siudziński

środa, 10 kwiecień 2024 09:24

Kolejna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj. Wciąż możesz zgłosić swojego kandydata - zobacz

poniedziałek, 08 kwiecień 2024 20:38

P O D Z I Ę K O W A N I A

Po 34 latach na stanowisku Wójta Gminy Chojnice, wójta jednej z najpiękniejszych i jednej z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, reprezentując prawie 20 000 mieszkańców jestem mile zaskoczony z powodu dużego poparcia, jakim mnie Państwo obdarzyliście. Blisko 72% głosów za moim wyborem to przede wszystkim wielki zaszczyt i wyróżnienie.

Ten wynik jest także dla mnie i dla Radnych z naszego komitetu "Rozwój Gminy Chojnice" ogromnym zobowiązaniem na kolejną 5-letnią kadencję. Uczynimy wszystko, aby naszych Wyborów, Mieszkańców nie zawieść.

I na pewno nie zawiedziemy!!!

Jeszcze raz dziękujmy za oddane głosy i okazane zaufanie.

Wójt Gminy Chojnice

Zbigniew Szczepański

Informacja o dyżurach Gminnej Komisji Wyborczej w Chojnicach
w dniach 6 i 7 kwietnia 2024 r.

piątek, 29 marzec 2024 07:35

Informacja

Informujemy, że w dniu 29 marca br. kasa będzie czynna do godz. 12.30, natomiast biura dowodów osobistych i ewidencji ludności do godz. 13.00.

Sprawy związane ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi - w tym dniu po godz. 13.00 można załatwić w sekretariacie.

Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych z podaniem funkcji - zobacz

środa, 20 marzec 2024 11:35

Jeden kandydat w wyborach na wójta

OBWIESZCZENIE

Gminnej Komisji Wyborczej w Chojnicach
z dnia 19 marca 2024 r.

o zarejestrowanych kandydatach na wójta
w wyborach Wójta Gminy Chojnice zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Uchwała nr 8/2024

Gminnej Komisji Wyborczej w Chojnicach

z dnia 19 marca 2024 r.

o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata