czwartek, 10 czerwiec 2021 08:00

Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej nr 239030G na odcinku od drogi gminnej nr 236040G (dawna DK22) do skrzyżowania z ul. Handlową w miejscowości Lipienice

Flaga oraz Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa ulicy Podmiejskiej w miejscowości Lipienice (gm. Chojnice). W ramach przedsięwzięcia jezdnia otrzymała nową nawierzchnię bitumiczną.

Wybudowany został chodnik oraz zjazdy z nawierzchni z kostki betonowej. Zrealizowane zostały również pobocza z kruszywa łamanego.

Dodatkowo w ramach inwestycji wybudowane zostało wyniesione skrzyżowanie, radar z aktywną tablicą informującą o prędkości pojazdu oraz środki uspokojenia ruchu w postaci progów zwalniających.

Inwestycja współfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Wartość inwestycji: 2 039 591,59 zł

Dofinansowanie: 1 019 795,00 zł

ulica Podmiejska z nową nawierzchnią bitumiczną oraz chodnikiem ulica Podmiejska z nową nawierzchnią bitumiczną oraz chodnikiem. W tle radar z aktywną tablicą informującą o prędkości pojazdu ulica Podmiejska z nową nawierzchnią bitumiczną oraz chodnikiem. W tle próg zwalniający. ulica Podmiejska z nową nawierzchnią bitumiczną oraz chodnikiem. W tle wyniesione skrzyżowanie.

Wyświetlony 4853 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 maj 2022 07:29