poniedziałek, 25 luty 2019 10:51

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej w Ostrowitem.

Ostatni dzień szkoły przed feriami, każdy uczeń z pewnością już myśli tylko o tym, aby jak najszybciej wyjść ze szkoły i rozpocząć ferie... Ale nie u nas! W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej Ostrowitem tego dnia odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Głównym celem organizacji balu było integrowanie naszej społeczności szkolnej i lokalnej. Do uczestnictwa w zabawie zaprosiliśmy również dzieci, które jeszcze do szkoły nie chodzą. Uznaliśmy, że taki bal to doskonała okazja, aby poznać swoją przyszłą szkołę, kolegów           i nauczycieli.  Zabawę poprowadziła niezawodna w takich sytuacjach pani Violetta Rossek, do tańca przygrywał zespół "Ostro", a nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele           i rodzice. Wśród licznych zabaw i konkursów z nagrodami wyłoniono króla i królową balu,    a zabawa była na tyle wyśmienita, że dzieci nie odpuściły tańca nawet pani dyrektor! Dziękujemy organizatorom, opiekunom  i sponsorom. Po takim balu czas na ferie!   Opracowanie: Jacek Rozmarynowski Zdjęcia: Wiesława Ginter, Jacek Rozmarynowski [gallery ids="9064,9065,9066,9067,9068,9069"]
Wyświetlony 4167 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:23