piątek, 05 luty 2021 10:05

Przebudowa i budowa ul. Okrężnej w m. Lichnowy.

W ramach przedmiotowej inwestycji dokonano przebudowy istniejącej, zniszczonej nawierzchni ul. Okrężnej na dł. ca. 800 mb poprzez wykonanie nowej  nakładki z betonu asfaltowego oraz poszerzeniu jezdni do szerokości 4,0 m. W ramach tej inwestycji wybudowano  również  nowy odcinek tej ulicy o dł. ca. 100 mb i szer. 4,0m, będący łącznikiem do drogi powiatowej – ul. Ogorzelińskiej.

Ponadto wybudowano zjazdy do nieruchomości z kostki betonowej, przebudowano istn. odcinek chodnika z kostki betonowej i zbudowano nowy zjazd na drogę powiatową

Wykonawcą zadania inwestycyjnego była firma Usługi Transportowe, Ziemne,  Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski z Kalisza za kwotę łączną 670 tys. zł. N ta inwestycję  Gmina Chojnice uzyskała również  dotacje z Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Pomorskiego w wysokości 190 320 zł.

BUD06

Fot. Lichnowy ul. Okrężna