wtorek, 02 sierpień 2022 14:04

Cyfryzacja Urzędu Gminy w Chojnicach

ZAKRES INWESTYCJI:

1. Modernizacja okablowania strukturalnego.

2. Modernizacja wyposażenia szafek rozdzielczych i serwerowni o urządzenia switch o wyższej przepustowości.

3. Wykonanie segmentacji sieci komputerowej na VLAN przy wykorzystaniu urządzeń switch.

4. Weryfikacja poprawności kontroli dostępu do sieci LAN klasy NAC-System umożliwiający uwierzytelnianie urządzeń/użytkowników korzystających z sieci komputerowej gminy.

5. Rozbudowa serwerowni - stworzenie klastra wysokiej dostępności. W przypadku awarii jednego z serwerów zostanie zapewniona ciągłość działania; System umożliwiający wykonywanie kopii zapasowych serwerów oraz replikację danych.

6. Rozbudowa sieci Wi-Fi aby zapewnić pełne pokrycie budynku Urzędu.

KOSZT INWESTYCJI: 1 800 000,00 zł

KWOTA PRZYZNANEGO DOFINANSOWANIA: 1 664 000,00 zł

ŹRÓDŁO DOFINANSOWANIA: Dofinansowanie w ramach rządowego programu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

TERMIN REALIZACJI: lata 2023 - 2024