poniedziałek, 08 luty 2021 19:28

OFERTA GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

Jesteś mieszkańcem Gminy Chojnice i chciałbyś przeczytać książkę?

Niestety literatura jest dosyć droga, pandemia  wprowadziła ograniczenia  w zakupie książek … ale mamy ofertę Gminnej  Biblioteki Publicznej, którą Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach prowadzi  Charzykowach .

Nie jest przeszkodą  to ,że nie mieszkasz w Charzykowach , tylko w innej gminnej miejscowości. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców gminy Chojnice, charzykowska  biblioteka wraz z pozostałymi placówkami GOK w Chojnicach tj. świetlicami i domami kultury proponują Ci pomoc w rezerwacji, odbiorze i zwrocie książek na terenie 18 miejscowości gminy.

Wydaje się trudne, prawda? Lecz wcale takie nie jest!

KROK I. Zapisz się!

Kartę zapisu do Biblioteki zdobędziesz na kilka sposobów. Wybierz ten, który najbardziej Tobie odpowiada!

  • Każda placówka GOK-u ma je przygotowane do wypełnienia, wystarczy podejść, odebrać i uzupełnić. Oryginał zostaw w placówce, a Instruktor będzie wiedział co robić dalej ;)
  • Na stronie gokchojnice.pl / Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach w zakładce „Informacje” udostępnione są pliki Kart. Wydrukuj właściwy, uzupełnij i prześlij skan/zdjęcie do Nas. PAMIĘTAJ! Oryginał musisz dostarczyć do najbliższej placówki GOKu.
  • Zadzwoń/napisz do Biblioteki z prośbą o Kartę a prześlemy ją Tobie na mail i poinstruujemy co dalej trzeba zrobić ;) Telefon do biblioteki to: 533 343 497, adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KROK II. Wybierz co chcesz lub zdaj się na Nas

Wyświetlony 1116 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 luty 2021 20:01