środa, 26 październik 2022 14:32

Konsultacje w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Chojnice z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2023 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konsultacje w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Chojnice z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2023

Gmina Chojnice działając na podstawie art. 5a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2022 roku poz.1327 ze zm.)  oraz Uchwały Nr XL/591/10 Rady Gminy w Chojnicach z dnia 29 września 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, przedkłada tym podmiotom projekt „Programu współpracy Gminy Chojnice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku „o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na rok 2023”, celem konsultacji.

Uwagi, wnioski oraz opinie dot. Programu można składać od dnia umieszczenia projektu w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Chojnice – www.bip.gminachojnice.com.pl (ORGANIZAJE POZARZĄDOWE), na stronie internetowej Urzędu Gminy w Chojnicach – www.gminachojnice.com.pl  oraz tablicy ogłoszeń tutejszego Urzędu do dnia 26 października 2022 roku do dnia 8 listopada 2022 roku  do godz. 15.00:

  1. osobiście w Urzędzie Gminy w Chojnicach,
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (decyduje data wpływu na pocztę elektroniczną Urzędu)
  3. za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres – Urząd Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a, 89-600 Chojnice (decyduje data wpływu do Urzędu).
  4. za pomocą e-PUAP

UCHWAŁA RADY GMINY W CHOJNICACH z dnia 16 listopada 2022 r. w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Chojnice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023rok"

Formularz uwag

Wyświetlony 293 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 październik 2022 14:43
Więcej w tej kategorii: « II otwarty konkurs ofert