piątek, 12 sierpień 2022 14:02

Pod Biało-czerwoną

W dniu 12 sierpnia 2022 r. w centrum Chojniczek stanęły trzy maszty z flagami: Państwową Rzeczypospolitej Polskiej, Unii Europejskiej oraz Gminy Chojnice.

Nowy maszt flagowy z flagą państwową został sfinansowany przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Projektu „Pod Biało-czerwoną”.

Koszt zadania to 2 586,69 zł.

Projekt „Pod Biało-czerwoną” ma na celu uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, jej bohaterów oraz triumfatorów. Jego zadaniem jest również integracja lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu.

Inicjatywa realizowana pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego.

Trzy maszty z flagami: Państwową Rzeczypospolitej Polskiej, Unii Europejskiej oraz Gminy Chojnice

Wyświetlony 2926 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 październik 2022 14:13