poniedziałek, 10 maj 2021 07:25

Konkurs ,,Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny" Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konkurs przeznaczony dla placówek wychowania przedszkolnego (przedszkole, oddział przedszkolny, zespół wychowania przedszkolnego, punkt przedszkolny) zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego.

Aby wziąć udział konkursie należy wykonać nagranie/zdjęcie pracy dzieci w wieku przedszkolnym, zachęcające odbiorcę/widza/rodziców/dziadków do udziału w spisie powszechnym NSP 2021. Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być np. wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Pliki należy przesłać wraz z odpowiednimi dokumentami do 6 czerwca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin konkursu ,,Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny". - Pobierz plik PDF

Załącznik nr 1 konkursu ,,Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny". - Pobierz plik PDF

Załącznik nr 2 konkursu ,,Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny". - Pobierz plik PDF

Załącznik nr 3 konkursu ,,Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny". - Pobierz plik PDF

konkurs przedszkola 2klOWfqWibGpC785HlXs

Wyświetlony 1029 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 maj 2021 07:36