Ireneusz Kierszk

Dane statystyczne z programu „Ciepłe Mieszkanie w Gminie Chojnice”, stan na dzień 18.03.2024 roku:

- Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych – 12 sztuk;

- Liczba zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych – 8 sztuk;

- Sumaryczna kwota wypłaconego dofinansowania Beneficjentom końcowym - 124872,78 zł.

piątek, 01 marzec 2024 11:46

Samica o imieniu FLORA

Samica o imieniu FLORA, mieszaniec, w wieku około 1 roku. Wyłapana w miejscowości WOLNOŚĆ

Dane statystyczne z programu „Ciepłe Mieszkanie w Gminie Chojnice”, stan na dzień 17.02.2024 roku:

- Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych –  11 sztuk;

- Liczba zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych –  8 sztuk;

- Sumaryczna kwota wypłaconego dofinansowania Beneficjentom końcowym -  124872,78 zł.

Dane statystyczne z programu „Ciepłe Mieszkanie w Gminie Chojnice”, stan na dzień 17.01.2024 roku:

- Liczba zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych –  8 sztuk;

Gminny Punkt konsultacyjno – informacyjny programu „Czyste Powietrze” informuje, że na koniec IV kwartału 2023 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podał do publicznej wiadomości następujące dane dotyczące Gminy Chojnice:

1. Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie – 624 szt.
  2. Liczba zrealizowanych przedsięwzięć – 362 szt.
  3. Kwota wypłaconych dotacji w zł – 7569475,17 zł.

Wszelkie informacje o programie są również dostępne na stronie internetowej: www.czystepowietrze.gov.pl.

piątek, 05 styczeń 2024 13:36

Samica o imieniu SUZI

Samica o imieniu SUZI, mieszaniec, w wieku około 3 lat. Wyłapana w miejscowości Jarcewo

środa, 03 styczeń 2024 11:58

Opłata za odbiór odpadów

Opłata za odbiór odpadów.

Wójt Gminy Chojnice informuje, że w najbliższej przyszłości nie przewiduje się zmiany stawki opłaty za odbiór odpadów komunalnych, zatem obowiązuje dotychczasowa kwota 30 zł za osobę miesięcznie oraz 28 zł w przypadku przyznanej zniżki dotyczącej kompostowania bioodpadów w przydomowym kompostowniku. W związku z powyższym nowe rozliczenia nie będą wysyłane do mieszkańców gminy. Harmonogram wywozu odpadów obowiązujący na 2024 r. zamieszczony jest na stronie internetowej urzędu: https://gminachojnice.pl/dla-mieszkanca/gospodarka-odpadami/gospodarka-odpadami-6.

Dane statystyczne z programu „Ciepłe Mieszkanie w Gminie Chojnice”, stan na dzień 17.12.2023 roku:

piątek, 08 grudzień 2023 09:58

Samiec o imieniu PEDRO

Samiec o imieniu PEDRO, mieszaniec, w wieku około 2-3 lata. Wyłapany w miejscowości w Pawłowo

Dane statystyczne z programu „Ciepłe Mieszkanie w Gminie Chojnice”, stan na dzień 17.11.2023 roku:

- Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych –  10 sztuk;

- Liczba zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych –  6 sztuk;

- Sumaryczna kwota wypłaconego dofinansowania Beneficjentom końcowym -  124872,78 zł.