czwartek, 29 wrzesień 2022 14:43

Konkurs plastyczny z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Gminy Chojnice, zaprasza dzieci i młodzież uczęszczające do świetlic wiejskich oraz wiejskich domów kultury na terenie gminy Chojnice do wzięcia udział w konkursie plastycznym z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie pt. ,,Jak chronić rodzinę przed przemocą?” – trzecia edycja 2022 r. Zorganizowanie konkursu plastycznego stanowi jedno z zadań przeznaczonych do realizacji w ramach Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie Gminy Chojnice na lata 2021-2025. Zwycięskie prace konkursowe zostaną przekazane do profesjonalnego druku w formie ulotki (broszury informacyjnej).

Termin składania prac upływa 31 października 2022 r.

Regulamin konkursu plastycznego - do pobrania

Karta uczestnika konkursu - do pobrania

 

 

 

 

Wyświetlony 308 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 wrzesień 2022 14:51