piątek, 18 grudzień 2020 14:21

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Jak chronić rodzinę przed wirusem przemocy?” – druga edycja 2020 r.

Zorganizowanie konkursu plastycznego stanowiło jedno z zadań przeznaczonych do realizacji w ramach Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie Gminy Chojnice na lata 2016-2020. Zwycięskie prace konkursowe zostały przekazane do profesjonalnego druku w formie kalendarza na 2021 r, który będzie rozpowszechniany w gminnych jednostkach, w tym szkołach, świetlicach i wiejskich domach kultury. Pierwsza edycja konkursu pod tym samym tytułem odbyła się w 2019 r., wtedy prace zostały wykorzystane do przygotowania plakatu edukacyjnego i ulotki.

W ramach konkursu do Zespołu wpłynęło 38 prac z sześciu szkół podstawowych z terenu gminy Chojnice - ze Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi (1 praca), Kłodawie (2 prace), Ogorzelinach (9 prac), Nieżychowicach (8 prac), Pawłowie (8 prac), Silnie (10 prac).          

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju nie odbyło się tradycyjne spotkanie połączone z rozdaniem nagród dla dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy Chojnice, które uczestniczyły w konkursie z władzami gminy. Nagrodzone prace zostały zaproponowane do publikacji w Aktualnościach z gminy Chojnice 2020/2021.

Lista nagrodzonych uczestników, których prace znalazły się w kalendarzu:

 • Luiza Remiszke, Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
 • Nikodem Solejewski, Szkoła Podstawowa w Kłodawie
 • Maciej Solejewski, Szkoła Podstawowa w Kłodawie
 • Jessica Kufel, Szkoła Podstawowa w Silnie
 • Nadia Piątkowska, Szkoła Podstawowa w Pawłowie
 • Filip Pepliński, Szkoła Podstawowa w Pawłowie
 • Stanisław Czaplewski, Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
 • Julia Czerniawska, Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
 • Adrian Szczepański, Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
 • Viktorija Ramančik, Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach
 • Zuzanna Piekarska, Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach
 • Oleksandra Khlopotova, Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach

Sporządziła: Agnieszka Theil

 1. L. Remiszke

 2. N. Solejewski

3. M. Solejewski

4. J. Kufel

5. N. Piątkowska

6. F. Pepliński

7. S. Czaplewski

8. J. Czerniawska

9. A. Szczepański

10. V. Ramancik

11. Z. Piekarska

12. O. Khlopotova

 

 

 

Wyświetlony 1607 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 grudzień 2020 14:39