piątek, 26 marzec 2021 13:00

KOMUNIKAT GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CHOJNICACH

Trwa przyjmowanie wniosków o świadczenie wychowawcze (500+) na nowy okres: 01.06.2021-31.05.2022

Od 1 lutego trwa przyjmowanie wniosków o świadczenie wychowawcze na nowy okres w formie elektronicznej, od 1 kwietnia wniosek będzie można złożyć w formie elektronicznej lub papierowej.

W związku z pandemią COVID-19 prosimy o składanie wniosków w formie elektronicznej za pomocą bankowości elektronicznej, portalu Emp@tia lub PUE ZUS, natomiast w przypadku składania wniosków w formie papierowej, prosimy o samodzielne pobranie druku wniosku (wnioski są wyłożone na regale znajdującym się za drzwiami wejściowymi do Urzędu Gminy po prawej stronie), wypełnienie go oraz wrzucenie do urny, która znajduje się obok regału.  W przypadku pojawienia się problemów z rozpatrzeniem wniosku, pracownik Działu świadczeń rodzinnych, wychowawczych i alimentacyjnych skontaktuje się z wnioskodawcą telefonicznie.

Więcej informacji na temat składania wniosków na nowy okres świadczeniowy: https://gminachojnice.pl/jednostki-organizacyjne/pomoc-1/gops-aktualnosci/item/12921-nowe-terminy-skladania-wnioskow-o-swiadczenie-wychowawcze-500-w-2021-roku

Wyświetlony 1091 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 marzec 2021 13:02