środa, 02 czerwiec 2021 12:29

Podziękowania dla „Dziennika Bałtyckiego”

Rower

 

Składam serdeczne podziękowania, w imieniu własnym, obdarowanego Łukasza z Ogorzelin i Jego rodziców wydawcy „Dziennika Bałtyckiego” za wyróżnienie w ramach akcji społecznej „Rowerem po zdrowie. Pomóżmy dzieciom z Pomorza”. Akcja zorganizowana przez Polska Press Sp. z o. o. Oddział w Gdańsku, wydawcę „Dziennika Bałtyckiego”, trwała od 24.03.2021 r. do 24.04.2021r. Głównym celem akcji było promowanie zdrowego trybu życia, szczególnie wśród dzieci oraz miejsc przyjaznych rowerzystom. Miała zachęcić dzieci, które ponad rok uczyły się zdalnie do ruchu i wyjścia z domu dla własnego zdrowia. Patronem honorowym akcji był pochodzący z Pomorza Czesław Lang, były kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski w Moskwie w 1980 roku oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata, organizator największego cyklicznego sportowego wydarzenia w Polsce Tour de Pologne UCI World Tour.
28 maja br. 13-letni Łukasz, w Urzędzie Gminy w Chojnicach odebrał nowy rower ufundowany przez  „Dziennik Bałtycki”. Prezent bardzo ucieszył chłopca. Dziękujemy!

Beata Pryba, dyrektor GOPS w Chojnicach

Wyświetlony 1196 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 czerwiec 2021 12:34