wtorek, 20 październik 2020 13:16

Bezpłatne szkolenia oraz doradztwo dla mikro, małych i średnich firm, na nowo podejmujących działalność gospodarczą!

Bezpłatne szkolenia oraz doradztwo dla mikro, małych i średnich firm, na nowo podejmujących działalność gospodarczą!

“NOWY START-NOWE PERSEPKTYWY” to projekt realizowany przez firmę szkoleniową SEKA S.A. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

CEL GŁÓWNY PROJEKTU: Wzrost zdolności adaptacyjnych przedsiębiorców MMŚP ponownie podejmujących nową działalność gospodarczą poprzez podniesienie w ramach zindywidualizowanego wsparcia wiedzy ich pracowników w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem.

OFERTA: Szkolenia i doradztwo:

Moduł 1: 3-dniowe, 8-godzinne szkolenie:

  •  jak planować działalność gospodarczą,
  •  czego jeszcze Ci brakuje by osiągnąć sukces,
  •  jakie umiejętności powinieneś rozwijać,
  •  jaką wiedzę powinieneś zdobyć.

Moduł 2: 3-dniowe, 8-godzinne szkolenie:

  •  zarządzanie,
  •  finanse,
  •  prawo.

DLA KOGO: Projekt jest skierowany do Przedsiębiorców spełniających następujące warunki formalne:

  • są mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą  ponownie rozpoczynającym działalność gospodarczą, którzy w ciągu 24 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu zaprzestali prowadzenia działalności gospodarczej, a następnie w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu ponownie podjęli działalność gospodarczą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub jako wspólnicy spółki prawa handlowego;
  • posiadają siedzibę na terenie Polski;
  • spełniają warunki umożliwiające otrzymanie przez nich pomocy de minimis lub pomocy publicznej;

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 01.2020-06.2022

REKRUTACJA I INFORMACJE O PROJEKCIE: Biuro Projektu pod adresem: SEKA S.A., ul. Paca 37, 04-386 Warszawa

www.efs.seka.pl/msp/

email: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 517 88 00, kom. 501 068 650
Rekrutacja Projektu ma charakter otwarty. Jest prowadzona na terenie wszystkich województw.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Wyświetlony 3853 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 październik 2020 13:17