środa, 21 październik 2020 09:40

Uczniowie z klas V-VIII szkół podstawowych gminy Chojnice na nauczaniu zdalnym

Uczniowie z klas V-VIII szkół podstawowych gminy Chojnice                na nauczaniu zdalnym

Od 21 października 2020 r. do 30 października 2020 r. uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych gminy Chojnice będą uczyć się w domu zdalnie. Natomiast dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - IV będą nadal uczęszczać do szkoły. Dzieci w tym wieku nie są na tyle samodzielne, aby mogły same zostać w domu, kiedy ich rodzice pracują.

Dowóz do szkoły dla dzieci klas młodszych będzie zapewniony.

W Szkole Podstawowej w Swornegaciach nauczanie będzie się odbywało w sposób stacjonarny dla wszystkich uczniów.

Apeluję do rodziców, do dzieci i młodzieży, która pozostanie w domu:

Zostańcie w domu, nie spotykajcie się. Ten czas przeznaczony jest na wyciszenie epidemii            w naszym otoczeniu. Od 17 października 2020 r. jesteśmy w strefie czerwonej w związku             z rosnącą liczbą zachorowań wywołanych koronawirusem COVID-19.

Proszę abyście zastosowali się do tych zaleceń.

                                                                                                   Wójt Gminy Chojnice

Wyświetlony 4226 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 październik 2020 09:45