środa, 04 listopad 2020 13:43

Uwaga KONKURS

Do końca Powszechnego Spisu Rolnego 2020 pozostał jeszcze miesiąc, ale nie warto zwlekać tak długo. Dlaczego? Bo „Kto pierwszy, ten lepszy”! To nasz kolejny konkurs, w którym rolnicy dzięki nie odkładaniu obowiązku na później mogą coś wygrać!

Zasady są takie: wygrają rolnicy z gmin, które w okresie 29.10-15.11.2020 odnotują najwyższy przyrost wskaźnika kompletności (wszystkimi metodami łącznie – przez Internet, telefonicznie, w czasie wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem). Żeby było sprawiedliwie, podzieliliśmy gminy na trzy kategorie – takie, które mają do 99 gospodarstw rolnych, 100-499 oraz 500 i więcej. Zwycięskie gminy otrzymają drobne upominki, które będą do odbioru w urzędzie gminy przez rolników, którzy się spisali – do wyczerpania puli. Nie martwcie się – jest ich bardzo dużo! Są to m.in. torby składane, ręczniki szybkoschnące, zawieszki zapachowe, saszetki z herbatą, długopisy do ekranów, kamizelki odblaskowe, frisbee, latarki, t-shirty.

#LiczySięRolnictwo #spisrolny #konkurs

Wyświetlony 4839 razy