poniedziałek, 21 grudzień 2020 12:39

Ulica Kossaka w Charzykowach zrealizowana

Długo oczekiwana przez mieszkańców ulicy Kossaka w m. Charzykowy inwestycja, polegająca na budowie nowej nawierzchni, odwodnienia i oświetlenia znalazła swój finał w roku 2020.

W ramach tej inwestycji wykonano nową jezdnię z kostki betonowej o gr. 8 cm o szerokości jezdni 6,0 m i jednostronnym chodnikiem o szerokości 2,0 m z kostki betonowej typu cegiełka o gr 6 cm. i indywidualne zjazdy do posesji. Dodatkowo wybudowano nową linię kablową oświetlenia drogowego o dł. 414 mb i 10 szt. latarni z oprawami typu LED.

Dzięki wcześniejszemu wykonaniu kanalizacji deszczowej przez GZGK Sp. z o. o., znikną również problemy z zastoiskami wody na ul. Kossaka. Koszt odebranej w dniu 21.12.2020 r. inwestycji wyniósł ok. 640 tys zł.

Wykonawcą była firma AD-BET Adrian Paszko z Chojniczek.

 1zdj   2 zdj

Kiedy pojawiają się takie informacje, jest to powód, aby pomyśleć o nawiązaniu kontaktu ze znanymi twórcami gier online, ponieważ to oni są w stanie zrealizować te pomysły w formie gier, aby były interesujące nie tylko dla entuzjastów gier Poki ale także dla wszystkich tych, którzy korzystają z Internetu w celu wyszukiwania informacji.
Wyświetlony 4888 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 styczeń 2022 11:53