piątek, 19 luty 2021 14:28

XXII sesja Rady Gminy w Chojnicach

Informacja

o XXII Sesji Rady Gminy w Chojnicach VIII Kadencji, która odbędzie się  26 lutego 2021  r. (piątek) o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chojnicach - sala konferencyjna nr 41.

W związku z panującą pandemią COVID-19  sesja Rady Gminy w Chojnicach odbywać się będzie w obowiązującym reżimie sanitarnym i zgodnie z aktualnymi wytycznymi rządu 
oraz sanepidu.
 
Poniżej link do materiałów sesyjnych:

http://bip.gminachojnice.com.pl/?cid=79

 

HYIP enterprises represent projects that place high-profit investment program ads in exchange for benefit from advertising cards and referral percentages. High-yields investment programs deliberately invest in various programs in order to presentate users the level of their possibility to make peyments and, in general, their reliability. Such web forums and tools show depositors to write views, share opinions, and leave complaints about violations in the specific HYIP investment program’s performing. Scanning websites report to potential depositors data on the contributions’ status from definite so
Wyświetlony 4183 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 grudzień 2022 12:41