piątek, 19 marzec 2021 11:22

Chojnice, dnia 19 marca 2021 roku

Informacja dla Przedsiębiorców (Gastronomia)

posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w punktach sprzedaży gastronomicznej znajdujących się na terenie Gminy Chojnice.

Na podstawie Uchwały Rady Gminy w Chojnicach nr XXII/389 /2021  z dnia 26 lutego 2021 roku w sprawie częściowego zwolnienia z opłaty i zwrotu części opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, na terenie gminy Chojnice należnej w 2021 roku informuję, że Przedsiębiorcy, którzy dokonali już zapłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych należnej za cały rok 2021 – otrzymają zwrot kwoty przypadającej na opłatę drugiej raty. W związku z tym prosimy Przedsiębiorców o kontakt z urzędem i podanie (aktualizację) kont właściwych do dokonania zwrotu. Natomiast Przedsiębiorcy, którzy nie uregulowali całości opłaty za korzystanie z zezwoleń jednorazowo, bo wybrali system opłat w ratach – zgodnie z powyższą uchwałą będą zwolnieni z II raty, a więc tej, której termin upływa 31 maja 2021 roku.

Uchwała: http://edziennik.gdansk.uw.gov.pl/legalact/2021/1035/

Mirosława Perszewska