poniedziałek, 29 marzec 2021 10:44

Konkurs fotograficzny "Wielkanoc w domu z CRL"

Mając na uwadze, że przez wzgląd na sytuację epidemiczną zbliżające się święta powinniśmy spędzić w domach z najbliższymi, chcąc wszystkim umilić ten czas  Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie fotograficznym "Wielkanoc w domu z CRL".

Konkurs jest adresowany do osób w każdym wieku, do miłośników fotografii i do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografią.

Zadaniem konkursowym, które czeka na uczestników konkursu jest wykonanie świątecznej fotografii wpisującej się w jedną z trzech kategorii: moje święta z najbliższą rodziną, wielkanocna pisanka, mój pomysł na Wielkanoc w domu.

By zgłosić się do udziału w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.wspierajmarzenia.pl/ a następnie przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie konkursowe.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.wspierajmarzenia.pl/

#WielkanocWDomuZCRL

Grafika do zamieszczenia

Wyświetlony 4232 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 marzec 2021 10:48