piątek, 16 kwiecień 2021 14:28

Umowa na dzierżawę gruntu pod tawernę przy Amfiteatrze
w Swornegaciach

            Dnia 15.04.2021 r. Wójt Gminy Chojnice gościł u siebie Panią Alicję Odejewską, absolwentkę Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury, której koncepcja architektoniczno-budowlana oraz oferta rekreacyjno-kulturalna, została wybrana
w przetargu na dzierżawę gruntu o powierzchni 600 m2 pod tawernę przy amfiteatrze
w miejscowości Swornegacie na okres 25 lat.

DSC 3408

Urząd Gminy w Chojnicach ogłosił przetarg na dzierżawę terenu z przeznaczeniem pod budowę obiektu związanego z obsługą gastronomiczno-usługową plaży, kąpieliska oraz amfiteatru w miejscowości Swornegacie. W przewidzianym terminie, wpłynęły cztery oferty przetargowe, składające się z koncepcji architektoniczno-budowlanej, która stylistyką miała nawiązywać do powstającej na plaży w Swornegaciach WOPRówki, oraz oferty rekreacyjno-kulturalnej.

            Komisja przetargowa przyznała najwięcej punktów ofercie złożonej przez Panią Alicję Odejewską, która zaprezentowała koncepcję budynku tawerny o powierzchni 96 m2 z drewnianymi elementami oraz dachem z trzciny wraz z tarasem restauracyjnym. Ofertę dodatkowo wzbogaca różnorodny program rekreacyjno-kulturowy.

SWydzial Ro21041612140 0001

Termin realizacji inwestycji jest wyznaczony do dnia 31 maja 2022 r., natomiast w roku bieżącym jest planowany tymczasowy ogródek restauracyjny.

 

 

Wyświetlony 4681 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 kwiecień 2021 14:45