środa, 26 maj 2021 12:50

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Drodzy Samorządowcy!

 

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam Pracownikom Urzędu Gminy w Chojnicach, Radnym, Sołtysom oraz pozostałym pracownikom administracji samorządowej najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji z pracy zawodowej.

Służba publiczna nie zawsze bywa zadaniem łatwym. Potrzeba wiele cierpliwości, zrozumienia, aby dobrze służyć ludziom i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Warto podejmować działania, bo przynosi to ogromną satysfakcję.

Dziękuję za trud i poświęcenie z jakim Państwo służycie naszym mieszkańcom.

Życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie.

 

Z wyrazami uznania

 Wójt Gminy Chojnice

dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 4372 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 14:04