czwartek, 29 lipiec 2021 11:32

WAŻNY KOMUNIKAT - DOWODY OSOBISTE

KOMUNIKAT

         

Informujemy, że termin wdrożenia dowodów osobistych zawierających drugą cechę biometryczną – odciski palców, przewidywany na 2 sierpnia 2021 r., został przesunięty. Obecnie nie podano terminu, w którym zostaną wprowadzone rozwiązania techniczne umożliwiające wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.

WAŻNE!

OD 27.07.2021 NIE MOŻESZ ZŁOŻYĆ WNIOSKU O WYDANIE DOWODU OSOBISTEGO ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU

Usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez internet, została zablokowana w dniu 27 lipca 2021 r. i zostanie wznowiona w dniu wdrożenia rozwiązań technicznych umożliwiających wydanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców, ale wyłącznie dla dzieci do 12 roku życia. W pozostałych przypadkach konieczna jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy.

                 

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

Wyświetlony 3839 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 lipiec 2021 12:27