środa, 22 wrzesień 2021 07:43

Zaproszenie do podzielenia się opinią na temat strategii terytorialnej Partnerstwa Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie

Szanowni Państwo,  

Aktualnie trwają prace nad opracowaniem strategii terytorialnej Partnerstwa Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie, w skład, którego wchodzą Gminy położone na obszarze powiatów: kościerskiego, chojnickiego, starogardzkiego i bytowskiego. 

Prezentując projekt strategii zapraszamy Państwo do aktywnego współtworzenia tego ważnego dla Partnerstwa dokumentu. Uwagi, opinie oraz sugestie prosimy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Urzędu na przygotowanym w tym celu formularzu. 

Na Państwa uwagi i opinie czekamy do 28 września 2021 r. do godz. 12.00.

Strategia Terytorialna Partnerstwa Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie - pobierz plik PDF.

Formularz zgłaszania uwag i opinii dot. projektu strategii terytorialnej Partnerstwa Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie - pobierz plik WORD.

 

Wyświetlony 3902 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 wrzesień 2021 07:56