poniedziałek, 18 październik 2021 10:38

KDR

W październiku 2021 r. Program Karty Dużej Rodziny Gminy Chojnice poszerzył grono swoich partnerów. Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie Skibie właścicielce Pracowni Optycznej przy ulicy Świętopełka 16 oraz Panu Jarosławowi Klauzo reprezentującemu Eurostandard spółka Klauzo w Topolu k. Chojnic za wspieranie rodzin wielodzietnych w gminie Chojnice.

Gorąco zachęcamy lokalnych przedsiębiorców oraz instytucje do włączania się do Programu. Przedsiębiorcy i instytucje, niebędące jednostkami organizacyjnymi gminy Chojnice, mogą włączyć się w realizację Programu wypełniając deklarację i zawierając Porozumienie z gminą Chojnice.

Partnerzy zadeklarowali następujące ulgi/rabaty/upusty:

Paski

.    Pracownią Optyczną Paulina Skiba ul, Świętopełka 16 89-600 Chojnice

10% zniżki na okulary korekcyjne

10% zniżki na okulary przeciwsłoneczne

bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów

badanie wzroku bez zakupu okularów w cenie 29 zł

Porozumienie zawarto na czas nieokreślony.

 

logo Eurostandard

EUROSTANDARD KLAUZO Spółka komandytowa, Topole 20, 89-620 Chojnice

10%  rabatu na produkty nie objęte promocjami.

Porozumienie zawarto na czas nieokreślony.

Wyświetlony 3799 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 październik 2021 11:52