poniedziałek, 22 listopad 2021 14:48

WAŻNY KOMUNIKAT

 

KOMUNIKAT!

 

Urząd Gminy w Chojnicach informuje, że Gmina Chojnice nie podpisała żadnego porozumienia z firmami zewnętrznymi realizującymi usługi doradcze w zakresie kontroli źródeł ciepła  - pieców.

Niezbędne informacje na temat programu „Czyste Powietrze” można uzyskać w Urzędzie Gminy Chojnice, gdzie przeszkolony pracownik udzieli wsparcia przy złożeniu wniosku o dofinansowanie. Osobą koordynującą program jest pani Justyna Lica, tel. 52 880 13 17 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z wyznaczoną osobą.

Wyświetlony 3465 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 listopad 2021 14:52